Kalendář

Staré termíny
3.1.2003, 20:00 - Praha, Balbínova poetická hospůdka
FOLKtime párty - Hluboké nedorozumění, Jeroným Lešner a pozůstatky Magisonu
4.4.2002, 19:30 - Praha, Muzika
Hluboké nedorozumění, Magison, B.H.U a další
31.10.2001 - Praha, Klub Mlejn
Magison, Přístav - křest CD
29.9.2001, 14:00 - Hejnice, Autokemp
Jizerská Nota
28.9.2001, 14:00 - Ferdinandov, Restaurace
Jizerská Nota - predvecer
8.9.2001 - Praha 9 - Třeboradice, hospoda u Tanase
Folkování pod komínem
25.8.2001, 15:00 - KONOPIŠTĚ, Přírodní divadlo
SETKÁNÍ 2001 - KONOPIŠTĚ
19.8.2001, 16:00 - Písek,
Festival Ostrovy Pisek - Magison...
11.8.2001, 14:00 - Kutna Hora,  
Kutnohorska kocabka
4.8.2001 - Roudnice,  
Budyňský poutník
7.7.2001, 11:00 - NÁMĚŠŤ NA HANÉ, Amfi, Kaplička, Radnice, Zámek
ZAHRADA 2001-Bezefšeho,Cymbelín,Kvokál,Magison,Načas,Pětník,Přístav,Pupkáči,Svítání,Švorc,Tak jen,Tempo di vlak,vítězové Krtečků,Kaluže,Muziga
6.7.2001, 11:00 - NÁMĚŠŤ NA HANÉ, Amfi, Kaplička, Radnice, Zámek
ZAHRADA 2001-Bezefšeho,Blue Gate,Bůhví,Cymbelín,Denjisa,Disney Band,Douda Band,Fontanela,Fregata,Ginevra,Chesed,Ivo Cicvárek a Oko,Jitrocel,Kvinta,Lidumil,Magison,Marvin,Messalina,Načas,Netřesk, ..
5.7.2001, 11:00 - NÁMĚŠŤ NA HANÉ, Amfi, Kaplička, Radnice, Zámek
ZAHRADA 2001-Barevnej den,Berušky,Blue Gate,Bluegrass Collection,Bodlo,Bůhví,Cymbelín,DisneyBand,DoudaBand,Fontanela,Františkovo sestry,Fregata,Ginevra,Chesed,Jitrocel,Kvinta,Lidumil,Magison,Messalina
23.6.2001 - Smiřice, Zámek
SMIŘICKÝ HRNEC - Poupata, Magison 
21.6.2001, 15:00 - Praha 13 - Nové Butovice, Slunečné náměstí
Magison, Radim Flender, Eldorádo, Nostalgie, Formát, Petřín, Roman Puška Čermák, P.R.D.I, The Chords - průvodní slovo Pavel Soukup
9.6.2001, 13:00 - PARDUBICE, Koupaliště Cihelna
SLUNOVRAT - 22. Ročník - Žalman a spol.,Nezmaři,Cop,Vlasta Redl,Poupata,Kvokál,Folkšok,Devítka,Eoghan O' Reilly & Happy To Meet,Nadoraz,Pacifik,Žofie Kabelková,Vodáci,Smolaři,Pohoda,Magison,Ginevra ..
1.6.2001, 19:00 - ÚSTÍ NAD LABEM, KD CHEMIKŮ
Predvečer trampské porty
30.5.2001, 19:00 - Třeboň, Společenský sál
Naboso host Magison
27.5.2001, 14:00 - LIBEREC, AREÁL PKO
Goodyho memoriál
26.5.2001 - HORNÍ JELENÍ (OKR. PARDUBICE), KOUPALIŠTĚ
26. ročník Festivalu tramspkých písní v Horním Jelení
22.5.2001, 20:00 - PRAHA, P-KLUB
Magison, manželé Hejkrlíkovi, Maděra
21.5.2001, 19:00 - Praha, Faustuv dum
Citadela, Magison
15.5.2001, 19:30 - Praha, DDM Karlin
Scarabeus, Magison, promitani filmu Potlach
18.4.2001, 20:00 - PRAHA, MLEJN
Jaroslav Samson Lenk, Magison
12.4.2001, 19:00 - Praha, KARLÍNSKÉ SPEKTRUM
T. E. Band, Magison
7.4.2001, 14:00 - PRAHA 8, DIVADLO ZA PLOTEM
InternetFOLK JAM 2001 - Magison, Pětník, Jeroným Lešner, TĚŽKÁ POHODA, LIDEE NOIRE, BLUESHELL, 
27.3.2001 - PRAHA, P-KLUB
Magison, Tempo Di Vlak
23.3.2001, 19:00 - FRÝDLANT V ČECHÁCH, ČAJOVNA
Magison
21.3.2001, 20:00 - Praha 9 - Prosek, Klub Kocour
ZAHRADA 2001 - KONKURS
16.3.2001, 18.30 - OSTRAVA, KD GAMA
6. Tóny cest - Tempo di vlak, Magison
22.2.2001, 19:00 - BRNO, DIVADLO BARKA
F.T.PRIM, MAGISON
8.2.2001, 20:30 - PRAHA, DDM KARLÍN
Magison
1.2.2001 - PARDUBICE,
Poupata, Magison
30.1.2001, 19:30 - PRAHA 2, TROJICKÁ
Magison, Jarabáci
18.1.2001, 19:30 - JINDŘICHŮV HRADEC, JEN TAK TAK FOLK KLUB
Magison,Folkšok,host - Olda Tomša
29.11.2000, 20:30 - PRAHA, MALOSTRANSKÁ BESEDA
Pacifik, Miki Ryvola, Magison
14.11.2000, 18:00 - PLZEŇ - SKVRŇANY, KD INTERNÁTY
Magison
7.11.2000, 19:30 - PRAHA 2, TROJICKÁ
Magison, Květa Krejčová
2.11.2000 - LIBEREC, EXPERIMENTÁLNÍ STUDIO
Magison, Posázavský express
31.10.2000, 19:30 - ČESKÉ BUDĚJOVICE, MALÉ DIVADLO
Akorát, Magison
21.10.2000 - HOŘOVICE, MALÉ LABE
Magison, Trapas
16.10.2000, 20:00 - PRAHA, MLEJN
Ozvěny Porty - Formát, Pětník, Magison
11.10.2000, 19:00 - PRAHA, MLEJN
123.písně táborových ohňů - vzpomínka na Honzu Slováčka
7.10.2000, 13:00 - PRAHA - TŘEBORADICE, HOSPODA U TANASE
Festival Folkování pod komínem
26.9.2000, 19:30 - PRAHA 2, KLUB TROJICKÁ
Magison a Jeroným Lešner
23.9.2000, 14:00 - HEJNICE, AUTOKEMP A KINO
Festival Jizerská Nota
23.9.2000, 10:00 - HEJNICE,  
Potlach v kine
21.9.2000 - PLZEŇ, HIFI KLUB
Grass Coctail, Magison
19.9.2000 - PRAHA - HORNÍ MĚCHOLUPY, TOULCŮV DVŮR
Folkování na Toulcáku
8.8.2000, 22:00 - Telc, Konvikt
Prazdniny v Telci - Magison
8.8.2000, 16:00 - Telc, ZUS
Prazdniny v Telci - Magison
5.8.2000, 14:00 - Bechyne,  
Telegraf session
15.7.2000 - JINDŘICHŮV HRADEC, NÁDVOŘÍ ZÁMKU, MĚSTO, ATD.
Folková růže
8.7.2000 - NÁMĚŠť NA HANÉ U OLOMOUCE, AMFITEÁTR, KAPLIČKA, RADNICE
ZAHRADA 2000
7.7.2000 - NÁMĚŠť NA HANÉ U OLOMOUCE, AMFITEÁTR, KAPLIČKA, RADNICE
ZAHRADA 2000
24.6.2000, 15:00 - PLZEŇ, AMFITEÁTR LOCHOTÍN
Dvorana
10.6.2000 - SVOJŠICE U PŘELOUČE, PŘÍRODNÍ AMFITEÁTR
Svojšice
3.6.2000 - ÚSTÍ NAD LABEM, LETNÍ KINO
Trampská Porta - celostátní finále
25.5.2000, 19:00 - OSTRAVA, KD GAMMA
Tempo Di vlak, Magison
24.5.2000, 20:00 - DĚČÍN, PALERMO
Juwel folk, Magison
2.5.2000, 19:30 - Praha, P klub
Listek, Magison
27.4.2000, 20:00 - Praha,
Salmovska
25.4.2000, 19:30 - PRAHA, P-KLUB
Magison, hosté Načas, Zdeněk Vidlák a Třetí dech
12.4.2000, 19:00 - Praha, Klub kocour
Predkolo zahrady
8.4.2000, 19:00 - Praha, MB
Narozeniny Tonyho Linharta
28.3.2000, 19:30 - Praha, P klub
Juwel Folk a Magison
11.3.2000, 10:00 - Komarov,  
Oblastni finale TP
8.3.2000, 20:30 - PRAHA, MALOSTRANSKÁ BESEDA
Zahrada - folková setkání, Nadoraz, Blue dogs, Magison
6.3.2000, 19:00 - PRAHA 8, DIVADLO ZA PLOTEM
MAGISON
23.2.2000, 21:00 - Praha, Malostranská beseda
večer Pacifiku, host Magison
22.2.2000, 19:30 - Praha, P-klub
Magison - host Pedro
10.2.2000, 20:30 - Praha, klubovna
trampské zpívání - Magison
9.2.2000, 19:00 - Pardubice, ABC klub
Pedro Magison
25.1.2000, 19:30 - PRAHA, P-KLUB
Magison, Poupata
14.12.1999, 19:30 - Praha, P klub
Nacas Magison
27.10.1999 - Tabor, Hotel Palcat
Zalman, Magison
26.10.1999, 19:30 - Praha, P klub
Stopy
13.10.1999 - Praha, Mlejn
Mlejn
2.10.1999, 14:00 - Praha,  
Folkovani pod kominem
29.9.1999, 20:30 - Praha, MB
Potlach s Pacifikem
25.9.1999, 10:00 - Hejnice,  
Potlach v kine
25.9.1999, 14:00 - Hejnice,  
Jizerska nota
24.9.1999, 6:00 - Praha,  
Studio 6
24.9.1999 - Praha,  
Folkovani na toulcaku
18.9.1999 - Sazava,  
Trapsavec
7.9.1999, 19:30 - Praha,  
Listek, Magison
4.9.1999 - Piestany,  
Country lodenica
28.8.1999 - Mohelnice,  
Mohelnicky dostavnik - ranni koncert
27.8.1999 - Mohelnice,  
Mohelnicky dostavnik - soutez
27.8.1999 - Mohelnice,  
Mohelnicky dostavnik - vecerni koncert
24.7.1999 - Trocnov,  
Jihoceske zpivani
4.7.1999 - Plzeň,  
Porta
3.7.1999 - Namest na Hane,  
Zahrada 99
2.7.1999 - Plzeň,  
Porta
2.7.1999 - Namest na Hane,  
Zahrada 99
22.6.1999, 19:00 - Praha, P klub
Stopy
12.6.1999, 13:00 - Svojsice,  
Svojsicky slunovrat
5.6.1999, 14:00 - Usti nad Labem,  
finale TP
4.6.1999, 14:00 - Usti nad Labem,  
semifinale TP
22.5.1999 - Pikovice,  
Pikovice 99
10.5.1999, 18:00 - Praha, Mlejn
oblastni finale Porty
27.4.1999, 19:00 - Praha, P klub
Magison
13.4.1999, 19:00 - Praha, Klamovka
Magison
25.3.1999, 20:00 - Praha, klubovna Nusle
trampske zpivani
25.3.1999, 19:00 - Praha, Lisak
galakoncert Zahrada
22.3.1999, 19:00 - Praha, Mlejn
predkolo porty
13.3.1999, 14:00 - Komarov,  
oblastni kolo TP
11.3.1999, 19:00 - Praha, Lisak
predkolo zahrady
13.2.1999, 14:00 - Zajecov,  
predkolo TP
24.11.1998, 19:00 - Praha, P-klub
Stopy - Magison Pacifik
3.11.1998, 19:30 - Praha, P-klub
Listek, Magison
1.9.1998, 14:00 - Praha, Třeboradice
Folkovani pod kominem

Zpět na hlavní stránku